Aktualności

Sparing KS Opatówek

[ 2020-02-22 ]

W przedostatnim sparingu przed pucharowym starciem z Victoria Września piłkarze KS Opatówek na boisku w Uniejowie rozbili drugi skład czwartoligowego KS Kutno aż 10:1.

Wynik spotkania rozstrzygnął się praktycznie do przerwy, kiedy to podopieczni trenera Dawida Jóźwiaka aż siedmiokrotnie lokowali piłkę w bramce gospodarzy. To jednak miejscowi jako pierwsi powinni wyjść na prowadzenie, ale w 16. minucie nie wykorzystali oni rzutu karnego. Po zmianie stron kolejne gole dołożył Mateusz Stefaniak, a wynik meczu ustalił Krzysztof Krysztofowicz.

Ostatnim rywalem czerwono-biało-czerwonych będzie Piast Czekanów. Mecz z ekipą z powiatu ostrowskiego odbędzie się w najbliższą sobotę na boisku w Nowych Skalmierzycach.

22.02.2020, godz. 13:00, boisko w Uniejowie
KS Kutno - KS Opatówek 1:10 (0:7)
0:1 Mateusz Stefaniak 21. min, 0:2 Sebastian Antas 27. min, 0:3 Miłosz Matuszewski 30. min, 0:4 Aleks Sieradzki 37. min, 0:5 Mateusz Stefaniak 39. min, 0:6 Sebastian Antas 43. min, 0:7 Sebastian Antas 45. min, 0:8 Mateusz Stefaniak 46. min, 1:8 zawodnik KS Kutno 62. min, 1:9 Mateusz Stefaniak 74. min, 1:10 Krzysztof Krysztofowicz 81. min

KS Opatówek: Adam Dwornik - Aleks Sieradzki, Łukasz Grabowski, Szymon Janik , Maciej Rojewski, Miłosz Matuszewski, Mateusz Stefaniak, Sebastian Antas, zawodnik testowany, zawodnik testowany oraz Kacper Zmyślony, Kacper Rybka, Krzysztof Krysztofowicz, Sebastian Olejnik, Krystian Kulawinek

Tekst: Klub Sportowy Opatówek